Kalitemiz Uzun Yıllara Dayanan Tecrübemizin Eseridir

El yapımı kadife kutu, ahşap kutu, deri kutu ve ambalaj sektöründeki 15 yılı aşkın tecrübesiyle BB Collection Hediyelik Eşya ve Ambalaj Malzemeleri San. ve Tic. Ltd. Şti. çıktığı uzun yolda müşterilerine BB Concept markasıyla hizmet etmeye devam ediyor.

Şirketimiz 2005 yılında el yapımı kadife kutu imalatı ile başladığı yolculuğuna 15 yılı aşan tecrübesi, teknoloji ile desteklenen üretim parkuru, Kütahya’da kurulu 1000 m2’lik üretim tesisi, yüksek marka kalitesi ve dinamik insan kaynağı ile devam etmektedir.

Türkiye’nin önde gelen birçok kurumsal firmasına ürettiği yüksek kaliteli kadife kutu, ahşap kutu, deri kutu ve ahşap çerçeve gibi muhtelif ürünleriyle hizmet sunan şirketimiz yıllar içinde edindiği tecrübeyle porselen, cam, seramik, çini, promosyon, çikolata/şekerleme, hediyelik eşya gibi çok farklı sektörlerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasite ve kabiliyete sahip olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Ürün çeşitliliği ve kalitesi itibarıyla sektörünün öncüsü olan şirketimiz bundan sonra da BB Concept markasıyla müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını anlamaya ve onlara zamanında ve yüksek kalitede hizmet sunmaya devam edecektir.

Ürün Gruplarımız:

  • Kadife Kutu
  • Ahşap Kutu
  • Deri Kutu
  • Kadife ve Ahşap Tasarım Kutu
  • Deri ve Ahşap Tasarım Kutu
  • Çini ve Ahşap Özel Tasarım Hediye Setleri
  • Ahşap Çerçeveler
  • Kurumsal Hediyelik ve Promosyon Ürünleri

Kalitenin ve güvenin adresi olmaya devam edeceğiz.

– BB Concept –

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Kalite, Güven ve Süreklilik

Şirketimiz 15 yıllık tecrübesi, zengin ürün yelpazesi, marka sadakatini hedefleyen işletme stratejisi ve tavizsiz yüksek kalite anlayışı ile geçmişte olduğu gibi gelecekte de hizmetinizde olmaya devam edecektir.

Müşterilerimizle sürekli bir iş ilişkisi içerisinde bulunulması ana hedefimizdir. Bu sürekliliği sağlamak amacıyla kalitemizden ve güvenilirliğimizden asla taviz vermiyoruz.

15 Yıllık Tecrübe

Tecrübe her işte olduğu gibi, ambalaj ve el yapımı kutu sektörü için de paha biçilmez bir kıymettir. İşinizi şansa bırakmamak için 15 yılı aşan tecrübesiyle sayısız kurumsal ve bireysel müşteriye hizmet etmiş işletmemizi tercih etmelisiniz.

Yüksek Kalite

Marka sadakati oluşturmanın yolunun kalite standartlarımızı her zaman yüksek tutmaktan geçtiğinin bilincindeyiz. BB Concept markasının kalite ve güvenin adresi olmaya devam etmesi için büyük bir özveriyle çalışıyoruz.

Marka Sadakati

Müşterilerimizle sürekli bir iş ilişkisi içerisinde olmak başlıca hedefimizdir. Bu nedenle, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamaya ve bu ihtiyaçlarını en güzel şekilde karşılamaya gayret ediyoruz.

Güven

İşletmemizin sürekliliği için vazgeçilmezimiz, müşterilerimizde oluşturduğumuz güven duygusudur.

Profesyonel Ekip

Kalite ekip işidir!

Üretim tesisimiz bünyesinde yer alan kendi marangozhanemiz, kumaş bölümümüz, kutu sarım atölyemiz, grafik tasarım birimimiz, satış, pazarlama ve finans departmanlarımız çalışanları olmak üzere biz büyük bir aileyiz ve başarımızın sırrının bu ekip birlikteliğinden kaynaklandığını düşünüyoruz.

Zengin Ürün Yelpazesi

Türkiye’nin en zengin el yapımı kutu ürün yelpazesine sahip üretici firmasıyız.

BB Concept ailesi olarak bugüne kadar farklı sektörlerdeki yüzlerce müşterimize birbirinden farklı pek çok ürün tasarladık. Bu sayede işletmemiz Türkiye’nin çeşitlilik itibariyle en zengin ürün yelpazesine sahip el yapımı kutu imalatçısı konumuna geldi.

Mevcut tasarımlarımızı tecrübe etmek ya da hayalinizdeki yepyeni tasarımları uygulamak için sizi BB Concept ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz.

Ürünlerinize kaliteli ambalajla değer katın!

– BB Concept –

Referanslarımız

Soru, görüş ve talepleriniz bizim için değerlidir.

Ömer VURAL

Yönetim Kurulu Başkanı

0 (532) 234 6734

Satış ve Pazarlama

iletişim

0 (531) 395 3799